Скачати безкоштовноЦифрова фотографія / Домашня Фотостудія - скачати безкоштовно Домашня Фотостудія 2.87

Домашня Фотостудія - скачати безкоштовно Домашня Фотостудія 2.87


Зручний і потужний редактор фотографій, що відкриває необмежені можливості для творчості. Він дозволяє швидко покращувати і редагувати фото, переглядати слайд-шоу, додавати сотні спецефектів, створювати колажі, листівки та календарі. Програма відмінно підійде як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Домашня Фотостудія проста в освоєнні і забезпечена докладною довідковою системою. Тепер все необхідне для роботи з цифровими фотографіями є в одній програмі.

Домашня Фотостудія створена спеціально для швидкої і якісної обробки фотографій. Ви зможете поліпшувати свої знімки одним кліком миші, ретушувати портрети за допомогою спеціальних кистей, проводити корекцію, усувати ефект червоних очей, підвищувати різкість і багато чого іншого.

Програма включає більше сотні красивих ефектів, за допомогою яких можна перетворити будь-яку фотографію. Вона дозволяє додавати фантастичні свічення, блискавки і туман, імітувати дощ і сніг, ефекти акварелі створювати, мозаїки та стародавньої фотографії. Нарешті, програма дозволяє стильно оформляти фотографії. У комплект "Домашньої Фотостудії" входить безліч декоративних рамок, масок і оригінальних шаблонів листівок. Редактор також дозволяє створювати красиві календарі з вашими фотографіями на будь-який рік чи місяць.

Список змін:
- Більш швидка обробка фотографій.
- Новий ефект тривимірного відображення.
- Ефекти HDR з одного знімка.
Обмеження програми:
30 запусків.

Статус: 
Shareware
Інтерфейс: 
Російська
Система: 
Windows 98/ME/2000/XP/2003/Vista
Розмір файлу: 
51195 кб